Рішення про створення підприємства з водопостачання та водовідведення

29.06.2016 №7/5-14 Про створення комунального підприємства з надання послуг з водопостачання та водовідведення

Створено: 05 липня 2016

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.06.2016 №7/5-14

м.Вугледар

Про створення комунального

підприємства з надання послуг

з водопостачання та водовідведення

З метою реформування житлово-комунального господарства міста, керуючись ст. 78 Господарського Кодексу України, ст. 17, ст. 25, п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Створити комунальне підприємство з надання послуг з водопостачання та водовідведення «Водоканал» Вугледарської міської ради».

2.Затвердити Статут комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» (додається).

3.Визначити Статутний капітал комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» в розмірі балансової вартості будівель та споруд, що передаються новоствореному підприємству на останню звітну дату, що передує даті передачі в сумі 4 944 224,06 грн.

4.Міському голові (Сілич) визначити кандидатуру керівника новостворюваного комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» та укласти контракт.

5.Доручити:

5.1.Призначеному керівнику комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради»:

5.1.1.провести державну реєстрацію новоствореного комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» до 04.07.2016 р.

5.1.2.забезпечити соціально-правові гарантії працівників дільниці «Водопостачання та водовідведення» комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» згідно з діючим законодавством України.

5.2.комунальному підприємству «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» (Накашидзе) підготувати та подати до відділу житлово-комунального господарства та екології для затвердження сесії перелік основних засобів, що використовуються у виробництві послуг вказаних у п.1 даного рішення для подальшої передачі новоствореному комунальному підприємству до 01.07.2016р.

6.Дозволити новоствореному комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» використовувати діючі тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються всім споживачам міста до моменту узгодження тарифів для новоствореного підприємства згідно з чинним законодавством України.

7.Дозволити новоствореному комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» користуватись дозволами та ліцензіями комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» дільниці «Водопостачання та водовідведення» щодо здійснення діяльності з надання послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, до отримання таких ліцензій та дозволів для новоствореного підприємства згідно з чинним законодавством.

8.Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови (Матвієнко).

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Стешенко).

Міський голова А.Ю.Сілич