Продовжується співпраця з Дитячим фондом ООН

Співпраця з Дитячим фондом ООН триває.

Продовжують реалізовуватися в життя намічені заходи Меморандуму між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і комунальним підприємством «Водоканал» Вугледарської міської ради» щодо «Поліпшення доступу до безпечної питної води».

У залежності від рельєфу м. Вугледара напір у мережах водопостачання коливається в межах 27-45м.вод.ст, що не дозволяє здійснювати рівномірне водопостачання багатоповерхових будинків. У зв’язку з тим, що водопровідна мережа знаходиться у зношеному стані, збільшення тиску призводить до частих аварій та зниження строку експлуатації водопровідних мереж.

Для забезпечення стабільного тиску в системі водопостачання і підтримання його на заданому рівні, а також для запобігання наднормового тиску та гідроударів в мережі, необхідно встановити автоматизований комплекс технічних засобів, в який входять регулятор тиску та інше.

Придбання та встановлення 3-х вузлів з регуляторами тиску дозволить виконати зонування міста з надлишковим тиском. За рахунок цього водопостачання верхніх поверхів житлових будинків третього та четвертого мікрорайонів (5,8 тис. осіб – мешканці) зможуть отримати воду з нормативно необхідним тиском.

Колектив КП «Водоканал» ВМР» висловлює величезну подяку ЮНІСЕФ за підтримку.