Новини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                Шановні мешканці міста Вугледара!

              21.07.2020 року КП «Водоканал» ВМР» закінчило роботи з відновлення аварійної ділянки питного трубопроводу загальною протяжністю 0,45 км від якого залежало водопостачання будинків № 3, 5, 7, 9, 15 по вул. Трифонова, будинків № 4, 6 по вул. 30-річчя Перемоги, будинка № 33 по вул. 13 Десантників та ДНЗ №2 «Золота рибка»

             Попереду ще багато роботи, але враховуючи незадовільний стан розрахунків мешканців міста за спожиті комунальні послуги з питного водопостачання та водовідведення, підприємство не має можливості своєчасно закуповувати необхідні матеріали для виконання запланованих робіт. Крім того зростає заборгованість КП «Водоканал» ВМР» перед КП «Компанія «Вода Донбасу» за отриману питну воду, що може привести до скорочення обсягів водопостачання. Зростає заборгованість з виплати податків до місцевого та державного бюджетів.

         Шановні мешканці міста Вугледара пам’ятайте, що наявність води в кранах Ваших осель залежить саме від Вас. Будь ласка, своєчасно сплачуйте поточні платежі за отримані комунальні послуги та погасіть наявну заборгованісті.

  Адміністрація КП «Водоканал» ВМР»