Історія створення підприємства

Комунальне підприємство «Водоканал» Вугледарської міської ради» створено згідно із Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Власником та Засновником Підприємства є територіальна громада міста Вугледара Донецької області в особі Вугледарської міської ради.

У своїй діяльності Підприємство керується Статутом, затвердженим рішенням міської ради від 29.06.2016 року № 7/5-14, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про питну воду та питне водопостачання»,  «Про житлово-комунальні послуги» та іншими законодавчими та нормативними актами.

Підприємство є юридичною особою

Місцезнаходження та юридична адреса підприємства:

85670, Україна, Донецька область, м.Вугледар, вул.13 Десантників,13 б.

 

Згідно рішень Вугледарської міської ради від 29.06.2016 р. №7/15-14 «Про створення комунального підприємства з надання послуг з водопостачання та водовідведення»,  від 08.07.2016 р. № 7-16-15 « Про внесення змін до рішення міської ради від 29.06.2016 № 7/15-14 «Про створення комунального підприємства з надання послуг з водопостачання та водовідведення» та від 23.09.2016 р. «Про передачу функцій з надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення новоствореному комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» підприємство почало свою діяльність з 01.10.2016 р.

 

Діяльність, яка проводиться підприємством, а саме:

  1. Постачання води КВЕД 36.00 (Ліцензія № 875 Донецька обласна Державна адміністрація 03.10.2016 р. Централізоване водопостачання);
  2. Каналізація, відведення й очищення стічних вод КВЕД 37.00 (Ліцензія № 875 Донецька обласна Державна адміністрація 03.10.2016 р. Централізоване водовідведення);

 

Основними перевагами надання послуг з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення  та оперативно-технічного обслуговування очисних споруд для споживачів Підприємством є наявність досвідченого та кваліфікованого технічного персоналу, можливість надання повного комплексу необхідних робіт, а також цілодобова можливість обслуговування у випадку необхідності.

Працівниками відповідних структурних підрозділів Підприємства забезпечується ефективне планування робіт, зокрема необхідних людських  та матеріально-технічних ресурсів, з метою надання послуг з питного водопостачання, збирання та очищення стічних вод.

 

Основна діяльність Підприємства спрямована на:

  • транспортування, підготовку, знезаражування та реалізацію абонентам води питної якості;
  • збирання, очищення та розподіл води;
  • збирання й оброблення стічних вод;
  • водопровідні, каналізаційні роботи.