Укладення договору

Укладання договору на послуги водопостачання та водовідведення

Відповідно до Закону “Про житлово-комунальні послуги”, отримання послуг водопостачання і водовідведення здійснюється на основі договору між споживачем та надавачем послуг і є обов’язковою умовою.

Договір укладається відповідно до «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМУ 21.07.2005 р. № 630 та типового договору затвердженого цією Постановою на підставі наданих документів:

Копія документу, що посвідчує право власності на житло (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право власності на підставі спадщини, тощо).

Для підтвердження достовірності копій при собі мати оригінали перерахованих вище документів!

Переоформлення особових рахунків

Для переоформлення особових рахунків необхідно звернутись до відділу реалізації КП «Водоканал» ВМР» з письмовою заявою встановленого зразка (див. заява 1) та додати такі документи:

  • Копія паспорта власника помешкання
  • Копія ідентифікаційного коду власника
  • Копія документа, що посвідчує право власності на житло (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право власності на підставі спадщини, тощо)
  • Довідку про склад сім’ї з ОСББ або від управителя майна.

Для підтвердження достовірності копій при собі мати оригінали перерахованих вище документів!